Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym kontynuujemy akcję „Kino za baterie”. Nagrodami są bilety do kina ( Multikino, Cinema City). W pojemnikach można gromadzić tylko zużyte, nieuszkodzone baterie pochodzące z urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym.
W pojemnikach nie można umieszczać akumulatorów lub baterii o rozmiarach większych niż baterie typu D (R20), a także baterii z telefonów, smartfonów i komputerów przenośnych. Zabronione jest umieszczanie w pojemnikach baterii uszkodzonych, baterii które były w jakikolwiek sposób przerabiane lub otwierane, a także baterii z których wydostają się jakiekolwiek substancje.
Umieszczanie w pojemnikach baterii lub akumulatorów niezgodnych z wymogami niniejszego regulaminu może skutkować wykluczeniem placówki z dalszego udziału w programie.
Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad zbiórki. Zważone i podpisane baterie prosimy przekazywać wychowawcom klas.
Koordynatorzy akcji: klasy 1-3 Joanna Suchan, klasy 4-8 Agnieszka Skotnicka