Miło mi poinformować iż najlepszy wynik w konkursie uzyskał
Bartosz Czernek z klasy 8c.
Serdecznie gratuluję!
Miło mi poinformować, że w tegorocznym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY wyróżnienie i nagrodę otrzymali następujący uczniowie:
-kategoria ŻACZEK (kl.2) – Marek Markiewicz, Wojciech Curyło
-kategoria BENIAMIN (kl.5) – Maria Markiewicz, Lena Włosek, Zlata Ukrainets
-kategoria BENIAMIN (kl.6) – Maria Żołyńska
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.