paź 252017
 

dynie

31 października będziemy obchodzić w szkole Dzień Dyniowy.

 Przedstawiciele samorządu z każdej klasy są odpowiedzialni za przygotowanie 2 dyń z kartonu (jedna A4, druga większa)- nie wycinamy w dyni żadnych wzorów, otworów, to ma być rzeczywista dynia. Do przygotowania dyni przedstawiciele samorządu mogą zaangażować kolegów i koleżanki ze swojej klasy.

Wykonane prace klasy oddają do 30.10 do pań opiekujących się samorządem. Wykonanie zadania przez klasę będzie nagrodzone dodatkowymi punktami w rywalizacji „Zgrana klasa”

dynka

31. 10 (wtorek) – w ten dzień zachęcamy chętnych (nie tylko uczniów) do przebrania się w pomarańczowy kolor, a tych odważnych – za dynie. Uczniowie, którzy wykażą się inwencją będą zwolnieni w tym dniu z odpytywania, jednak stroje muszą być przemyślane i widoczne. Nie będą liczyć się elementy drobne, mało widoczne. Postarajcie się!

dynka

Ogłaszamy również konkurs na najsmaczniejszy i najciekawszy przepis z dyni. Przepisy można oddawać do pań opiekujących się samorządem do dnia 31.10. Najlepszy przepis zostanie nagrodzony.

dynka

Na wybranej przerwie w tym dniu zapraszamy wszystkich w dyniowych strojach do wspólnego zdjęcia – miejsce i czas zostanie podany przez radiolę

 Posted by at 18:31

Sorry, the comment form is closed at this time.