cze 022026
 

Miło mi poinformować, że w tegorocznym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY wyróżnienie i nagrodę otrzymali następujący uczniowie:
-kategoria ŻACZEK (kl.2) – Marek Markiewicz, Wojciech Curyło
-kategoria BENIAMIN (kl.5) – Maria Markiewicz, Lena Włosek, Zlata Ukrainets
-kategoria BENIAMIN (kl.6) – Maria Żołyńska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 Posted by at 18:10

Sorry, the comment form is closed at this time.