cze 182014
 

Uwaga uczniowie

klas III, IV i V 

Kiermasz podręczników    i bookcrossing w naszej szkole!!!

 

Dnia 23.06.14 w poniedziałek od godziny 17:00 do 18:30 odbędzie się  w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

Zapraszamy uczniów klas 3, którzy pierwszy raz w tym roku będą mogli w nim uczestniczyć i kupić dla siebie tańsze podręczniki od uczniów z klas 4.

Zapraszamy szczególnie uczniów klas 4, będziecie mogli sprzedać swoje podręczniki klasom 3, uczniów klas 5, ponieważ będzie możliwość  sprzedania podręczników klasom 4. Prosimy o liczny udział uczniów ponieważ w poprzednim roku popyt przerósł podaż, czyli było dużo kupujących a zbyt mało sprzedających. Podręczniki należy wycenić z rodzicami stosownie do stopnia zużycia i stanu podręcznika.

Szóstoklasistów żegnamy ciepło i dziękujemy za aktywny udział w kiermaszach w poprzednich latach.

                                         

Korzystając z okazji zbliżającego się kiermaszu szkolnych podręczników używanych kontynuujemy ofertę i proponujemy wszystkim miłośnikom książki bookcrossing w naszej szkole. Jest to bezpłatna forma wymiany książkami między  uczniami zainteresowanymi różnorodną literaturą. Jeżeli masz w domu książkę, którą przeczytałeś i chcesz ją polecić, podarować innej osobie, przynieś ją  w dniu kiermaszu, zostaw na stoisku i zabierz sobie do domu inną, ciekawą, której jeszcze nie czytałeś.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wymianie również Rodziców, może każdy znajdzie coś dla siebie ciekawego.

 Posted by at 22:30

Sorry, the comment form is closed at this time.