wrz 122022
 
Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Pan Jacek Majchrowski oraz włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji. 

11. edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.
Warsztaty stacjonarne odbędą się:
17.09 – Os. Bohaterów Września 82- All in ! Games –  wydawca gier komputerowych  
17-18.09 – Ruczaj, Kobierzyńska 100,
                 Lubicz 3,
                 Bronowice, Bronowicka 38,
24-25.09- Podgórska 36 (EY Poland) 
Dla Uczniów z Krakowa i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:
klasy 1-3: programowanie w języku Scratch oraz Minecraft Education Edition
klasy 4-6: programowanie w języku Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor, a w przypadku warsztatów online, do wyboru są także warsztaty z tworzenia stron internetowych.
klasy 7-8 oraz szkoła średnia: programowanie w językach Python oraz C#

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają m.in. certyfikat uczestnictwa oraz voucher pieniężny.
Ranking dostępny jest na stronie ranking.kodujzgigantami.pl.
Liczbę zapisanych uczniów będzie można monitorować na bieżąco od momentu startu zapisów na stronach rankingowych.
Będziemy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w przekazaniu informacji o wydarzeniu do Państwa uczniów i ich rodziców poprzez wysłanie maili lub informacji przez dziennik elektroniczny, publikacje na stronie lub fanpagu szkoły na Facebooku czy inne formy przekazu.
W załączeniu przesyłam dodatkowe materiały informacyjne do udostępnienia uczniom i ich rodzicom, a w razie dodatkowych pytań służę pomocą.  
 Posted by at 21:35

Sorry, the comment form is closed at this time.