Kółka zainteresowań

 

Rok szkolny 2016/2017

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS I – III

  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Agata Seweryn, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 37
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Agata Seweryn, środa godz. 12.35 – 13.20, s. 37
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Joanna Kumala, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 39
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI– Joanna Kumala, środa godz. 13.35 – 14.20, s. 39
  • Kółko czytelniczo – plastyczne dla klas 0 – Anna Brożek, Wioleta Blak, poniedziałek godz. 13.30 – 14.10, s. 4
  • Kółko czytelniczo – plastyczne dla klas I – Adela Kapała, czwartek godz. 15.20 – 16.05, s. 22
  • Kółko czytelnicze „Kolorowy świat bajek” dla klas II – Małgorzata Nowak, wtorek godz. 11.30 – 12.15, s. SI
  • Chór szkolny klas III – VI – Sebastian Cygan, Katarzyna Rusin, czwartek godz. 16.05 – 17.05, s. 30
  • Klub Przyjaciół Integracji dla klas I – III – Renata Dziedzic, Agnieszka Skotnicka, Katarzyna Zając, poniedziałek godz. 13.40 – 14.25, s. 42
  • Kółko języka angielskiego dla klas II – Dominka Kot, czwartek godz. 9.45 – 10.30, s. 44
  • Kółko języka angielskiego dla klas III – Dominika Kot, wtorek godz. 10.40 – 11.25, s. 32
  • Kółko języka angielskiego dla klas I – Beata Drej, poniedziałek godz. 12.40 – 13.25, s. 6
  • Kółko języka angielskiego dla klas II – Beata Drej, poniedziałek godz. 8.50 – 9.35, s.6
  • Kółko „Małego Misjonarza” – ks. Marcin Meres, wtorek godz. 13.35 – 14.20, sala z misiem
  • Kółko plastyczne dla klas II i III – Renata Dziedzic, co drugi poniedziałek godz. 9.45 – 11.25, s. 6
  • Kółko plastyczne dla klas 0 – Anna Trybulska, Karolina Formas, wtorek godz. 13.30 – 14.15, s. 5
  • Kółko artystyczne – Agnieszka Gierlach – wtorek godz. 11.30 – 12.15, s. 33
  • Kółko artystyczne – Izabela Małecka, Katarzyna Zając, wtorek godz. 12.40 – 13.25, sala z misiem
  • „Klub twórczego pierwszaka” dla klas I – Iwona Berska – Mikrut,Monika Sołkowska wtorek godz. 15.20 – 16.05, s. 20
  • Kółko dla uczniów uzdolnionych matematycznie z klas II – Małgorzata Kwartnik – Rogala, poniedziałek godz. 9.40 – 10.25, sala z misiem
  • Kółko matematyczne „Łamacz głowy” dla klas III – Barbara Ptak, poniedziałek godz. 11.30 – 12.15, sala z misiem
  • Kółko „Bezpiecznie i zdrowo” dla klas III – Beata Drej, Sylwia Rydzyk, Iwona Szopa – Sacha – wtorek godz. 11.30 – 12.15, sala z misiem
  • Zajęcia ruchowo – taneczno – rytmiczno – językowe dla uczniów klas II – Sylwia Rydzyk, piątek godz. 11.30 – 13.20, Klub Kuźnia
  • Kółko Szachowe klasy 0 – Paweł Latoszek, wtorek godz. 8.00 – 8.30, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas I – Paweł Latoszek, wtorek godz. 10.40 – 11.25, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas II – Paweł Latoszek, wtorek godz. 11.50 – 12.35, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas II – Paweł Latoszek, wtorek godz. 12.35 – 13.20, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas II – Paweł Latoszek, piątek godz. 9.45 – 10.30, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas III – Paweł Latoszek, czwartek godz. 11.30 – 12.15, s. 6
  • Kółko Szachowe dla klas III – Paweł Latoszek, czwartek godz. 12.35 – 13.20, sala z misiem
  • Klub Miłośników Krakowa dla kl.III – Beata Szczygieł, poniedziałek godz.15:20 – 16:05, s. 8
  • Kółko j. angielskiego dla klas III  –  Aneta Guzy, piątek 8.00- 8.45, s. 25

ZAJĘCIA DLA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  • Kółko plastyczne – Urszula Strojna, środa godz. 10.30 – 11.30, świetlica dolna

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS IV – VI

  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Agata Seweryn, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 37
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Agata Seweryn, środa godz. 12.35 – 13.20, s. 37
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Joanna Kumala, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 39
  • Kółko informatyczne „Programujemy z Baltie” dla klas II – VI – Joanna Kumala, środa godz. 13.35 – 14.20, s. 39
  • Chór szkolny klas III-VI – Sebastian Cygan, Katarzyna Rusin, czwartek godz. 16.05 – 17.05, s. 30
  • Kółko teatralne – Agnieszka Gryglik-Szatkowska – czwartek godz. 8.00 – 8.45 (co tydzień) s. 35, poniedziałek godz. 10.40 – 11.25 (co dwa tygodnie) sala teatralna, wtorek godz. 8.00 – 8.45 (co dwa tygodnie) s. 35
  • Kółko teatralne klas IV – VI – Halina Wawrzeniec, czwartek godz. 8.00 – 8.45, s. 35
  • Kółko plastyczne – Marlena Podgórska, czwartek godz. 14.30 – 15.30, s. 30
  • Kółko robótek ręcznych dla klas IV – VI – Anna Chorąży, piątek godz. 12.35 – 13.20 i środa godz. 13.35 – 14.20, sala z misiem
  • Zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze dla klas IV – Anna Oryszczak, poniedziałek godz. 12.35 – 13.20, sala z misiem
  • Koło Przyjaciół Biblioteki dla uczniów dla klas IV – VI – Krystyna Miechowicz, biblioteka (termin do uzgodnienia)
  • Kółko historyczne – Danuta Wesołowska – Pawlik, termin do uzgodnienia z uczniami, s. 36
  • Kółko przyrodniczo – krajoznawcze – Iwona Bodziacka, środa godz. 15.20 – 16.05, s. 41
  • Kółko przyrodniczo – krajoznawcze – Irena Kurowska, poniedziałek godz. 15.20 – 16.05, s. 42
  • Zajęcia przyrodnicze „Klub Przyrodnika” dla klas IV – Iwona Bodziacka, środa godz. 11.30 – 12.15, zaplecze s. 41
  • Koło przyrodniczo – krajoznawcze – Szopa Magdalena, czwartek godz. 14.30 – 15.15 s. 41, piątek godz. 11.30 – 12.15 zaplecze s. 41
  • „Globtroter w Krakowie” – Katarzyna Ząbkowska – Kruczek, Agnieszka Kozek, Bożena Klimczuk, terminy wyjść do uzgodnienia
  • Zajęcia sportowe z różnych dyscyplin – Sebastian Pietrykowski, czwartek, godz. 15.20 – 16.05, sala gimnastyczna
  • Zajęcia sportowe dla klas VI – Dorota Radomska, czwartek godz. 8.00 – 8.45, sala gimnastyczna
  • Kółko biblijne – przygotowanie do konkursu biblijnego – s. Anna Krzysztof, termin do uzgodnienia
  • Koło biblijne – ks. Andrzej Kubieniec, poniedziałek godz. 15.20 – 16.05, s. 23
  • Kółko języka rosyjskiego dla klas IV i V – Beata Drej, piątek godz. 8.00 – 8.45, s. 22
  • Kółko języka angielskiego dla klas IV – Małgorzata Rokicka, wtorek godz. 8.50- 9.35, zaplecze s. 41
  • Kółko języka angielskiego dla klasy IV – Marek Kosakowski, poniedziałek godz. 15.20 – 16.05, s. 44
  • Kółko języka angielskiego dla klas IV – Marek Kosakowski, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 44
  • Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas VI – Agnieszka Włudarczyk, środa godz. 8.00 – 8.45, s. 32
  • Kółko języka angielskiego dla klas IV – Agnieszka Włudarczyk – czwartek, godz. 15.20 – 16.05, s. 34
  • Kółko matematyczne dla klas VI – Teresa Stefan, środa godz. 14.30 – 15.15, s. 43
  • Kółko matematyczne dla klas IV – Alicja Migdał, wtorek godz. 8.00 – 8.45, s. 43
  • Kółko matematyczne dla kl.V – Elżbieta Tokarska,  środa godz.14.30 – 15.15 s.24
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. 5a,5b -Elżbieta Tokarska, środa godz. 15.20 – 16.05 s.24.
  • Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla kl 5c i 5d – Alicja Migdał,  środa godz. 13.35 – 14.20, sala 43
  • Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klasy 6 – Alicja Migdał, poniedziałek godz. 15.20 – 16.05, sala 43
  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 6e i 6f – Teresa Stefan, środa,  godz. 8.00 – 8.45,  s. 42
  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 6d i 6f – środa, Teresa Stefan, godz. 13.35 – 14.20, zaplecze s. 43 
  • Kółko Szachowe klasy IV– Paweł Latoszek, wtorek godz. 8.50 – 9.35, s. 6
  • Kółko Szachowe klasy IV – Paweł Latoszek, wtorek godz. 13.35 – 14.20, s. 6
  • ZDW z języka polskiego dla kl. 5 – Anna Oryszczak, środa, 12:35- 13:20, zaplecze s. 42

 

 Posted by at 14:35