paź 062018
 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż wśród dzieci i młodzieży szkolnej do lat 16, które wspólnie z rodzicem/opiekunem prawnym przybędą 13 października pod Halę 100-lecia KS Cracovia oraz wezmą udział w rodzinnym, integracyjnym biegu na dystansie 500 m zostanie rozlosowana nagroda główna – wycieczka do Paryża i Disneylandu dla dwóch osób.

Jedynym warunkiem do spełniania jest przybycie o 13:30 pod wskazane miejsce, zarejestrowanie się w biurze zawodów, przebiegnięcie 500 m wspólnie z rodzicem/opiekunem prawnym i oczekiwanie na losowanie atrakcyjnych nagród, ze wspomnianą wycieczką w roli głównej.

Głównym przesłaniem wydarzenia jest integracja i aktywizacja rodzin poprzez aktywność fizyczną, a w tym przypadku przez najprostszą formę ruchu jaką jest bieg. Nie ważny jest czas biegu, nie ważne jest miejsce na mecie. Ważny i istotny jest udział oraz wspólna, aktywna zabawa.

 

W imieniu organizatora – Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód – serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i dysponujących wolnym czasem w sobotnie popołudnie (13.10.2018 r.) na aleję marszałka Ferdinanda Focha 40, naprzeciwko krakowskich Błoń.

 Posted by at 22:40

Sorry, the comment form is closed at this time.