cze 252013
 

Do I edycji projektu „Lato w szkole 2013" organizowanego przez Miasto zgłosiło się 60 szkół  w tym 3 szkoły specjalne. Wstępnie szacuje się, że z zajęć organizowanych przez szkoły może skorzystać około 3,5 tys. dzieci i młodzieży.

 

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła 144 znalazła się w grupie szkół organizujących letni wypoczynek dla dzieci. Nasza szkolna półkolonia rusza od 1 lipca i trwać będzie do 5 lipca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

 

Zajęcia prowadzone będą od godziny 9.00 do 15.00.Zorganizowane zostały  wokół tematów przewodnich przypisanych dla poszczególnych  dni.
A wśród nich:  „Świat malowany kolorami tęczy”, „ Drugie życie gazety codziennej”, „Coś z niczego, czyli działania Grupy Kreatywnej”, „Na tropie tajemnic – szukamy skarbów”, „Potęga Żywiołu”.   Uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach plastycznych, muzycznych, rozgrywkach sportowych, grach terenowych i innych………

 

W trakcie pobytu dzieci będą mogły skorzystać z drugiego śniadania (drożdżówka i herbata).  Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwać będą nauczyciele. Utworzyliśmy już 2 grupy dla uczniów z klas IV – VI oraz 7 grup dla uczniów
z klas I-III.

 

Koszt pięciodniowych zajęć: 25 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące wypoczynku zostaną zamieszczone na stronie internetowej -27.06.2013 r.

 Posted by at 22:33

Sorry, the comment form is closed at this time.