kw. 072022
 

W życiu społeczności szkolnej pojawiają się czasami wyjątkowe wydarzenia, które zasługują na staranny wpis w kronice. Taki był też pozornie zwyczajny, pochmurny poranek, 5 kwietnia 2022 roku.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły brali udział w rekolekcjach wielkopostnych. Tymczasem na terenie dawnego boiska szkolnego, które od kilkunastu już tygodni jest placem budowy, trwały przygotowania do wizyty.  Warto wspomnieć, że obraz budynku jak i otoczenia placówki na osiedlu Bohaterów Września 13 stale się zmienia. Szarobure ściany, stare boiska to przeszłość. Dziś uczniowie korzystają z nowoczesnego, w pełni wyposażonego obiektu. Czy można chcieć więcej? 5 kwietnia przyniósł wydarzenie, które pozwala nam twierdzić, że TAK.

Przy naszej szkole powstanie nowoczesna kryta pływalnia. 5 kwietnia podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod nowopowstały obiekt. W uroczystości wzięli udział: Prezydent Krakowa – pan profesor Jacek Majchrowski oraz Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki pani Anna Korfel-Jasińska. Ten dzień zostanie wpisany złotymi zgłoskami do szkolnej kroniki, a niecierpliwi uczniowie odliczają już dni do pierwszej lekcji, która odbędzie się na basenie. Czego chcieć więcej!

Miasto Kraków, dziękujemy!

Po więcej informacji odsyłam na stronę:LINK

zdjęcia

 Posted by at 15:22

Sorry, the comment form is closed at this time.