paź 042020
 
Szanowni Państwo
serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. 

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin
Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, aby również Państwa szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. 

W jaki sposób wziąć udział w projekcie? 
Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy  uczniów, nauczycieli i rodziców o możliwości oddania głosów poparcia.  Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.
W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.   
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji!

Plakat akcji „Pod biało-czerwoną”
  Z poważaniem Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN 
 Posted by at 13:55

Sorry, the comment form is closed at this time.