Akcje i imprezy SU w roku szkolnym 2022/2023

 

PUPIL ROKU  – WYNIKI KONKURSU

STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM.

W dniu 16 listopada uczniowie klasy 6b przyszli z wizytą do dzieci z klasy 3b w ramach akcji „Starsi czytają młodszym”. Trzecioklasiści wysłuchały czytanej przez starszych kolegów i koleżanki baśni pt. „Kopciuszek”. Choć jest to baśń znana każdemu dziecku, to interpretacja szóstoklasistów sprawiła, że słuchacze mogli jeszcze raz odkryć jej piękno.

SERCE DLA PUPILA

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy zbiórkę darów dla kotków i psiaków ze Stowarzyszenia ” Serce dla Pupila”. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych przyjaciół mniejszych, za każdą najmniejszą puszkę. Dzięki Wam, w najbliższych dniach, nasi kudłaci towarzysze będą mieli brzuszki pełne do syta.

zdjęcia

 

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 3 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W tym dniu, zarówno solenizanci jak i ich szkolne koleżanki, mogli zrobić sobie wesoło zdjęcia z wykorzystaniem różnych elementów. Przedstawicielki szkolnego samorządu: Kasia Rosak, Hania Kurek i Julia Warsiewicz, z zaangażowaniem pomagały w sprawnym przeprowadzenia akcji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy z radością wzięli udział w tej szkolnej zabawie.

zdjęcia

 

http://sp144.pl/wp-content/uploads/2021/11/linia681.gif

 

WYBORY DO SAMORZĄDU

19.09.2022 podczas specjalnego zebrania Samorządu Uczniowskiego przedstawiciele klasowi wybrali w głosowaniu przewodniczącego SU i zastępców. Zdecydowaną większością głosów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023 została wybrana Maja Górka z klasy 8d. Zastępcami zostały Katarzyna Rosak z klasy 8a i Gabriela Michalec z klasy 6d.

http://sp144.pl/wp-content/uploads/2021/11/linia681.gif

 

 

 

 

 Posted by at 20:45