SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

 

ROK SZKOLNY 2023/2024

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ – WYNIKI

Z przyjemnością zawiadamiamy  iż w szkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej

zwyciężył uczeń klasy 8a

Filip Cudek!

Wyróżnienia za wysoki wynik otrzymali również:

Emilia Hołda oraz Angelina Trembach klasa 8a

Jakub Gieras oraz Michał Czajczyk klasa 8b.

Serdecznie gratuluję!



WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2024

Wyniki dla kategorii: Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

maksymalnie można uzyskać 120 punktów

  • MARKIEWICZ MARIA 72,25 wyróżniony
  • WLOSEK LENA 72,25 wyróżniony

Wyniki dla kategorii: Maluch –  klasa 4 szkoły podstawowej

maksymalnie można uzyskać 120 punktów

  • DUDA FRANCISZEK 91,25 wyróżniony
  • SADOWSKI BORYS 85,00 wyróżniony
  • LAPAJ MICHAL 83,75 wyróżniony

Wyniki dla kategorii: Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej

maksymalnie można uzyskać 150 punktów

  • GAJEWSKI KRZYSZTOF 116,25 bardzo dobry
  • GALUSZCZYNSKA LENA 90,00 wyróżniony

Wyniki dla kategorii: Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej

maksymalnie można uzyskać 150 punktów

  • BUDYCH HUBERT 96,25 wyróżniony

Wyniki dla kategorii: Kadet – klasa 8 szkoły podstawowej

maksymalnie można uzyskać 150 punktów

  • BANDURA ALEKSANDRA 100,00 wyróżniony


„KTO TY JESTEŚ? POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”

Dnia 8 maja 2024 roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs „Kto Ty jesteś? Polskie symbole narodowe”. W konkursie wzięli udział czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 77 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie oraz ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w Krakowie. Wykazali się nie tylko wiedzą, ale także zaangażowaniem i pasją w poznawaniu historii i kultury naszego kraju.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz za wysiłek włożony w przygotowanie się do niego.

 

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom udziału w tej wyjątkowej i pouczającej rywalizacji!

zdjęcia



WYNIKI Konkursu Ortograficznego  Klas III – 2024 r.

Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali:

 I miejsce:    Oliwia Grzenia 3c

II miejsce:    Maja Dudzik 3c

III miejsce: Olga Pakhachuk 3c

 



MAŁOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY

W Małopolskim Konkursie Czytelniczym – Czytam, znam, rozumiem – organizowanym przez Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza oraz III LO w Tarnowie

nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy:
Sofia Karadeniz z 8b oraz Filip Cudek z 8a zdobyli zaszczytne tytuły Laureatów.

Na podium stanęli również:
Aleksandra Bańdura z 8b,
Klara Radwańska z 8b,
Mark Metoshop z 8a,

zdobywając chlubne tytuły Finalistów.

Gratulujemy !!!



MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Z dumą informuję, że Sofia Karadeniz z klasy 8b
otrzymała tytuł Laureata w Małopolskim Konkursie Języka Polskiego. Tym samym Sofia już dziś otrzymuje 100 % z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego oraz ma pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej szkoły.

Gratulujemy !!!

„labores pariunt honores”



MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Bardzo nam miło poinformować całą społeczność szkolną, że uczeń naszej szkoły

Jan Knopt z klasy 7d,

który w tym roku szkolnym wziął udział w Małopolskim Konkursie Geograficznym

wykazał się ogromną wiedzą i uzyskał zaszczytny tytuł finalisty.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za włożony wkład pracy    

 i życzymy w przyszłości kolejnych sukcesów.



III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ANTYSMOGOWA



KONKURS CHEMICZNY – WYNIKI



KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO



SZKOLNY KONKURS CHEMICZNY – WYNIKI

zdjęcia



BIBLIJNY KONKURS TEMATYCZNY „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego
„Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Mateusza” województwa małopolskiego w roku szkolnym 2023/2024 zakwalifikowali się

BARANIAK FRANCISZEK 6B
CUDEK FILIP 8A

Etap rejonowy odbędzie się 27 lutego 2024r. o godz. 9:00.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA  WIEDZY CHEMICZNEJ – WYNIKI II ETAPU



WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIĘTA RODZINA W SZOPCE BETLEJEMSKIEJ.

Klasy I-III

1 miejsce – Zlata i Zahar Ukrainets – Krechetova

2 miejsce – Hania Przęczkowska

3 miejsce – Kamila Mendyk

Klasy IV-VIII

1 miejsce – Sofia Karadeniz

2 miejsce – Jan Knopt

3 miejsce – Konrad Wrzosek

Gratulujemy zwycięzcom.



PROJEKT INŻYNIERKI PILNIE POSZUKIWANE

Z przyjemnością informujemy iż  Nasza uczennica Aleksandra Bańdura z sukcesem zakończyła udział w projekcie Inżynierki pilnie poszukiwane. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu Ola zdobyła doświadczenie pod okiem naukowców i inżynierów  z Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB. Wspólnie z nimi wzięła udział w rozwiązaniu problemu inżynierskiego i zapoznała się z takimi dziedzinami jak: automatyka, robotyka i energetyka. Trzymamy kciuki aby uzyskana wiedza przydała się Oli w przyszłej karierze zawodowej.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 



MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Miło mi poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu matematycznego zakwalifikowani się:

Mateusz Krupa z klasy 8a,

Aleksandra Bańdura z klasy 8b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.



MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Sofia Karadeniz – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Gratulujemy!!

 



MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Miło mi poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego przeszedł Jan Knopt z klasy 7d.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 



MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY



MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miło nam poinformować,

że do kolejnego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego przeszedł

Kacper Kopeć, uczeń klasy 8b.
Gratulujemy!



ALTERNATYWNE METODY KOMUNIKACJI – WYNIKI KONKURSU



TURNIEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada reprezentanci Naszej Szkoły wzięli udział w turnieju z okazji Dnia Niepodległości organizowanym corocznie przez Radę Dzielnicy XV Mistrzejowice.
Chłopcy rywalizowali w turnieju piłki nożnej a Dziewczęta w turnieju siatkówki. Chłopcy ostatecznie uplasowali się na 3 miejscu, natomiast Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne i zwyciężyły w rywalizacji.

Serdecznie Gratulujemy!

Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Stolarz Oliwia 8a
Stolarz Wiktoria 8a
Łój Julia 8b
Sierpińska Emilia 7a
Chmielewska Dominika 7b
Sroga Aleksandra 7c
Buras Aleksandra 7d
Klasińska Natalia 7d

Natomiast Chłopcy w składzie:
Krzywda Dawid  7a
Cygal Bartosz 7a
Urych Nikodem 7a
Trzepałka Bruno 7b
Ciba Konstanty 7c
Obydziński Patryk 7c
Bieroń Oskar 7d
Małysz Patryk 7d

Opiekunami naszych zawodniczek i zawodników byli Sebastian Pietrykowski i Krystyna Sitko.

zdjęcia



KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach szachowych w ramach Krakowskiej Olimpiady młodzieży.
Naszą szkołę reprezentowali:

  • Maria Markiewicz 3c
  • Michał Kocik 3a
  • Maksym Vlasiuk 8a
  • Sviatoslav Nykolyn 8b

Najlepszy wynik 9 osiągnęła Marysia zajmując 10 miejsce w swojej kategorii.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i gratulujemy wyników.

zdjęcia



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY CHEMICZNEJ



OGROMNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY ALEKSANDRY BAŃDURY!

 

Z przyjemnością informujemy iż nasza uczennica Aleksandra Bańdura z klasy 8b zakwalifikowała się do projektu Inżynierki pilnie poszukiwane i wspólnie z naukowcami ABB oraz 4 innymi uczennicami będzie rozwiązywała problemy inżynierskie w laboratoriach Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB.

Trzymamy kciuki za naszą przyszłą Panią Inżynier.

 

 

 

 



SUKCES SPORTOWY NASZYCH SIATKARZY

13 października Reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w turnieju piłki siatkowej w XI Liceum Ogólnokształcącym. Nasi reprezentanci okazali się zdecydowanie najlepsi, pokonując pozostałe szkoły po 2:0.

Gratulujemy im sukcesu i dziękujemy za świetny występ i reprezentowanie szkoły.

 

A oto skład:
Zieliński Szymon 7a
Chmielewska Dominika 7b
Kozioł Krystian 7b
Wójtowicz Jakub 7b
Buras Aleksandra 7d
Bieroń Oskar 7d
Klasińska Natalia 7d
Stolarz Oliwia 8a
Stolarz Wiktoria 8a
Nykolyn Sviatoslav 8b
Trenerem był Pan Sebastian Pietrykowski

zdjęcia

 Posted by at 11:32