Klasa 1d 2015/2016

 

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W KLASIE 1D

W piątek 8 kwietnia klasę 1d odwiedzili goście z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Bajkowa Kraina”. Dzieci zostały wprowadzone w świat teatru. Miały okazję pobawić się marionetkami i pacynkami. Przygotowały kukiełki warzyw i wspólnie zainscenizowały wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Na koniec przedszkolaki wręczyły pierwszakom własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

zdjęcia

DSC03621

WYCIECZKA DO OWCZARNI

W kwietniu uczniowie klasy 1a i 1d odwiedzili Stację Doświadczalną Katedry Biotechnologii Zwierząt na Bielanach. Zwiedzili tam trzy dydaktyczno-doświadczalne owczarnie, gdzie zobaczyli 16 ras owiec. Dowiedzieli się  także jakie są wymagania dotyczące hodowli tych zwierząt. Dodatkową atrakcją było głaskanie, przytulanie i karmienie owieczek. Dostarczyło ono dzieciom wielu miłych i niezastąpionych wrażeń. Wycieczka zakończyła się spacerem podczas którego wszyscy szukali oznak wiosny.

DSC03726

album – zdjęcia

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW Z SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 144

20 kwietnia klasa 1d gościła dzieci uczęszczające do Samorządowego Przedszkola nr 144 w Krakowie. Zerówkowicze wraz z pierwszakami brali udział w zajęciach o tematyce wiosennej. Rozwiązywali zagadki, krzyżówki, śpiewali piosenki inscenizowane ruchem oraz rozpoznawali wiosenne odgłosy natury. Wszyscy dobrze się bawili i z zaangażowaniem zmierzali się z łamigłówkami. Spotkanie podsumowano prezentacją multimedialną utrwalającą wiedzę dzieci na temat wiosny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

album – zdjęcia

 

DOGOTERAPIA

album  zdjęcia

 Posted by at 14:57