mar 292017
 

„CHILDREN’S SPEED EVENT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA”

Stacja narciarska Siepraw – Ski

1-2 kwietnia 2017 r. 

 

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa serdecznie zaprasza Państwa Szkołę do udziału w planowanych na 1-2.04.2017 r. (sobota, niedziela) zawodach narciarskich/ snowboardowych pn. „Children’s Speed Event o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa” na stacji narciarskiej Siepraw-Ski.

Wydarzenie kierowane jest do uczniów czwartych i piątych klas krakowskich szkół podstawowych. W wydarzeniu uczestniczyć będą także zawodnicy krakowskich klubów sportowych, rywalizujący w odrębnych kategoriach, aby osoby rozpoczynające przygodę ze sportami zimowymi mogły przystąpić do profesjonalnej rywalizacji sportowej, podobnie jak ich doświadczeni koledzy.

Zawody będą rozgrywane na trasach dostosowanych do umiejętności uczestników (1 trasa dla uczniów, 1 trasa dla zawodników klubów). Pierwszego dnia zawodów (sobota) planowana jest  rywalizacja w dwóch konkurencjach narciarskich, drugiego dnia (niedziela) – w snowboardzie.  

Do rywalizacji może zgłosić się dowolna ilość zawodników z Państwa szkoły, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zgłoszeń upływa 30.03.2017 r. Udział w zawodach jest bezpłatny. Szczegóły w załączonym regulaminie.  Zgłoszeń należy dokonywać elektronicznie – na adres biuro@childrensspeedevent.pl – szczegóły w Regulaminie (zał.).

Na zgłoszonych zawodników czeka dobra zabawa, wspaniała rywalizacja sportowa oraz posiłek regeneracyjny, a na najlepszych – nagrody, dyplomy, medale.

Prosimy o przekazanie informacji o zawodach uczniom Państwa Szkoły oraz ich rodzicom, celem zgłoszenia do udziału w wydarzeniu.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wydarzenia, prosimy o kontakt z realizatorem –  firma Elpida Marcin Suzin, numer telefonu 604507788.  

link do strony

 Posted by at 17:47

Sorry, the comment form is closed at this time.